Obrazy

Kvety

Obraz je namaľovaný na plátne na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.

Strom a kvety

Obraz je namaľovaný na plátne na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, kmeň a konáre sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.

Strom v bordovo zlatom odtieni

Plátno na drevenom ráme. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, stredová doska je natretá minerálnou pastou a zlatou akrylovou farbou, strom je z modelovacej hmoty, natretý minerálnou pastou a patinovaný zlatou farbou.

Kosatce

Plátno na drevenom ráme. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, stredová doska je natretá minerálnou pastou a striebornou akrylovou farbou, kosatce sú z modelovacej hmoty, natreté minerálnou pastou a patinovaný bronzovou farbou v strede sú tyčinky zo strieborného drôtiku zakončené perličkami.

Kvety v hnedom tóne

Stredne veľký obrázok - plátno na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.

Kvety v hrdzavo-hnedom tóne

Menší obrázok - plátno na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.

Kvety v modro-šedom tóne

Malý obrázok - plátno na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>