Ručne maľované kvetináče

V hnedom tóne

Väčší hlinený kvetináč s modelovanými kvetmi je maľovaný akrylovými farbami.  Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdravotne nezávadným lakom.

Biele tulipány

Väčší hlinený kvetináč s modelovanými tulipánmi je maľovaný akrylovými farbami.  Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.  

Veľký oranžový

Veľký hlinený kvetináč maľovaný akrylovými farbami. Podklad je pôvodný, kvety sú ručne maľované.  Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdravotne nezávadným lakom.   

Maky

Stredne veľký hlinený kvetináč ručne maľovaný akrylovými farbami. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdravotne nezávadným lakom.   

Lúka s margarétkami

Stredne veľký hlinený kvetináč maľovaný akrylovými farbami. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.     

Oranžové tulipány

Stredne veľký hlinený kvetináč ručne maľovaný akrylovými farbami. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.    

Rozkvitnutá záhrada

Menší hlinený kvetináč ručne maľovaný akrylovými farbami. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdravotne nezávadným lakom.  
1 | 2 | 3 >>