Obrazy

Kvety v modrom tóne

Malý obrázok - plátno na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.

Strom života

Plátno na drevenom ráme. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, stredová doska je natretá minerálnou pastou a zlatou akrylovou farbou, strom je z modelovacej hmoty, natretý minerálnou pastou a patinovaný zlatou farbou.

Kaly vo vetre

Plátno na drevenom ráme. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, stredová doska je natretá minerálnou pastou a zlato-striebornou akrylovou farbou, kaly sú z hliny pálenej v pilinách.

Motýľ sadá na kaly

Plátno na drevenom ráme. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, stredová doska je natretá minerálnou pastou a zlato-striebornou akrylovou farbou, kaly a motýľ sú z hliny pálenej v pilinách.

Ruže v medenom tóne

Plátno na drevenom ráme. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, medená doska a ruže sú natreté minerálnou pastou a medenou akrylovou farbou.

Kvety a motýľ

Základ tvorí plátno na drevenom ráme s rozmermi 30 x 60 cm, hrúbka 3,5 cm. Malé dosky sú plátna na tvrdom podklade s rozmermi 20 x 20 cm. Podklad je maľovaný akrylovými farbami, stredové dosky sú natreté minerálnou pastou, hrdzavý efekt je vytvorený akrylovými farbami, kvety sú z modelovacej hmoty,...

Motýľ

Keramický obrázok určený na zavesenie. Ručne modelovaný, dekorovaný engobou.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>