Obrazy

Slnečnice a motýľ

Plátno na drevenom ráme. Podklad je natretý minerálnou pastou a bronzovou akrylovou farbou. Kvety sú z modelovacej hmoty, motýľ z keramickej hliny, natreté minerálnou pastou a patinované bronzovou farbou, motýľ aj zelenou patinou.

Slnečnice

Plátno na drevenom ráme. Podklad je natretý minerálnou pastou a patinovaný zelenou patinou, pripomína zoxidovanú meď. Kvety a lístky sú z hliny pálenej v pilinách a patinované medenou farbou.

Motýľ a kosatce

Obraz je maľovaný na sololite minerálnou pastou a striebornou akrylovou farbou, kosatce sú modelované z kovovej fólie, motýľ je z keramickej hliny glazovaný kovovomodrou glazúrou.

Pálky a motýľ

Plátno na drevenom ráme. Obraz je maľovaný minerálnou pastou a striebornou akrylovou farbou, pálky sú z modelovacej hmoty, motýľ je z keramickej hliny.

Volavka a kosatec

Plátno na drevenom ráme. Obraz je maľovaný minerálnou pastou a striebornou akrylovou farbou, volavka je z modelovacej hmoty, kosatec je z kovovej fólie.

Dvojičky

Základ tvorí plátno na drevenom ráme s rozmermi 30 x 60 cm, hrúbka 3,5 cm. Maľovaný je akrylovými farbami. Malé obrázky sú na plátnach s rozmermi 20 x 20 cm, hrúbky 1,5 cm a sú prilepené na základnom plátne. Podkladom malých obrázkov je štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované....

Vo fialovom tóne

Plátno na drevenom ráme. Podklad tvorí štruktúrovaná omietka, stonky sú vyryté, kvety modelované. Obraz je maľovaný akrylovými farbami.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>