Nástenné hodiny

Čierno - zlaté nástenné hodiny

Podklad tvorí drevená doska natretá sľudovou pastou, zlatá patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník je ručne modelovaný a maľovaný akrylovými farbami.

Strieborno - čierne nástenné hodiny s vážkou a trávou

Podklad tvorí drevená doska natretá kovovou minerálnou pastou, strieborná patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník a dekorácie sú ručne modelované a maľované akrylovými farbami.

Strieborno - čierne nástenné hodiny s vážkou a trávou

Podklad tvorí drevená doska natretá sľudovou pastou, strieborná patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník a dekorácie sú ručne modelované a maľované akrylovými farbami.

Čierno - strieborné nástenné hodiny s vážkou

Podklad tvorí drevená doska natretá kovovou minerálnou pastou, strieborná patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník a dekorácia sú ručne modelované a maľované akrylovými farbami.

Medeno - čierne nástenné hodiny

Podklad je natretý kovovou minerálnou pastou, medená patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník je ručne modelovaný a maľovaný.  

Čierno - zlaté nástenné hodiny

Podklad je natretý kovovou minerálnou pastou, zlatá patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník je ručne modelovaný a maľovaný.  

Čierno - medené nástenné hodiny

Podklad tvorí drevená doska natretá kovovou minerálnou pastou, medená patina je vytvorená akrylovou farbou. Ciferník a dekorácie sú ručne modelované a maľované akrylovými farbami.  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>