Ručne maľované kvetináče

Bordovo - čierny

Menší ručne maľovaný hlinený kvetináč s modelovanými kvetmi. Maľovaný je akrylovými farbami. Podklad tvorí červená metalická farba s čiernou patinou, kvietky sú čierne so strieborným efektom. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.    

Červeno - čierny

Menší ručne maľovaný hlinený kvetináč s modelovanými kvetmi.  Kvetináč je maľovaný akrylovými farbami. Podklad tvorí červená farba s čiernou patinou, kvietky sú čierne so strieborným efektom. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.  

Zlaté tulipány

Stredne veľký hlinený kvetináč ručne maľovaný akrylovými farbami. Tulipány majú jemný bronzový nádych. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdravotne nezávadným lakom.    

Červeno - zlatý

Stredne veľký hlinený kvetináč ručne maľovaný akrylovými farbami. Podklad tvorí červená farba s čiernou patinou, dotvorený je zlatou a čiernou akrylovou farbou a zlatou a čiernou kontúrou.  Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdravotne nezávadným lakom.  

Na lúke

Stredne veľký hlinený kvetináč maľovaný akrylovými farbami. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.  

Kvety v hnedom šate

Stredne veľký hlinený kvetináč s ručne maľovanými tmavohnedými kvetmi. Podklad tvorí svetlobéžová farba s čiernou patinou. Maľovaný je akrylovými farbami. Z vnútornej strany a zospodu je prelakovaný zdavotne nezávadným lakom.

Kaly vo vánku

Stredne veľký ručne maľovaný hlinený kvetináč s modelovanými kvetmi. Kvetináč je maľovaný akrylovými farbami. Podklad tvorí svetlobéžová farba s čiernou patinou, kvietky sú maľované svetlohnedou farbou na porcelán, stopky striebornou kontúrou.  
<< 1 | 2 | 3 >>