Vence na dvere 2017

Vianočný venček na dvere. Základ tvorí čečinový veniec vytvorený živou jedličkou, zdobený prírodným matriálom, vianočnými ozdobami a stužkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí čečinový veniec vytvorený živou jedličkou, zdobený prírodným matriálom, vianočnými ozdobami a stužkami.

Vence na dvere 2016

Vianočný venček na dvere. Základ tvorí prútený veniec z prírodného materiálu ozdobený živou čečinou, šiškami, šípkami, vianočnými ozdobami a stužkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí prútený veniec z prírodného materiálu ozdobený živou čečinou, prírodnými a vianočnými ozdobami a stužkami. 
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí biely prútený veniec z prírodného materiálu ozdobený živou čečinou, šiškami, šípkami, vianočnými ozdobami a stužkami.
Adventný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený prírodnými a zelenými  vianočnými ozbobami, drôtikami a zelenou stužkou.

Vence na dvere 2015

Luxusný vianočný veniec na dvere. Základ tvorí prírodný materiál dozdonený ozdobami v hnedých a medených odtieňoch.
Adventný venček na dvere. Základ tvorí biely veniec z prírodného materiálu dozdonený ozdobami v hnedých a medených odtieňoch.
Adventný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu dozdonený ozdobami v tradičných vianočných farbách.
Adventný venček na dvere. Základ tvorí biely veniec z prírodného materiálu dozdonený bielymi a červenými ozdobami.

Ukážky vianočných dekorácíí 2013

Šiška v zasneženom efekte s červenými perličkami dekorovaná na prírodnom kameni doplnená panáčikom. Výška cca 9 cm, šírka cca 14 cm.
Veľká šiška v zasneženom efekte doplnená zelenými perličkami a vložená do konštrukcie zo žíhaného drôtu. Výška 18 cm, priemer cca 12 cm.   
Veľká šiška v zasneženom efekte doplnená červenými perličkami a vložená do konštrukcie zo žíhaného drôtu. Výška 17 cm, priemer cca 13 cm.   
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený červenými a bielymi ozdobami, mašličkami a perličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený fialovými a bielymi ozdobami, mašličkami a perličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, červenými a zlatými ozdobami a mašličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, bielymi, červenými a zlatými ozdobami a mašličkami.
Veľká šiška v zasneženom efekte doplnená bielymi perličkami a vložená do konštrukcie zo žíhaného drôtu na prírodnom kameni. Výška 18 cm, priemer cca 12 cm.  
Veľká šiška v zasneženom efekte doplnená bielymi perličkami a vložená do konštrukcie zo žíhaného drôtu na prírodnom kameni. Výška 16 cm, priemer cca 12 cm.  
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený striebornými a bielymi ozdobami, mašličkami a perličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený zlatými a bielymi ozdobami, mašličkami a perličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, oranžovými a zlatými ozdobami a mašličkami.

Ukážky vianočných dekorácií 2012

Dekorácia na stenu zo živej jedličky ozdobená vianočnými guľami, ručne zdobenými zvončekami, kviezdičkami z koráliek a stužkou.
Ozdobená veľká šiška.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, ratanovou hviezdou, stužkami a zväzkami ihličia z borovice s perličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, zlatými a červenými vianočnými ozdobami, stužkami a zväzkami ihličia z borovice s perličkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z kúskov kôry ozdobený čečinou, medenými a oranžovými vianočnými ozdobami a stužkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, bielymi a zelenými vianočnými ozdobami a stužkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z prírodného materiálu ozdobený čečinou, zlatými a červenými vianočnými ozdobami a stužkami.

Ukážky vianočných dekorácií 2011

Vianočná dekorácia určená na zavesenie.
Vysoká Vianočná dekorácia určená na položenie na podlahu.  
Vianočná dekorácia na stôl.  
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z kúskov prírodnej kôry a lišajníka, ozdobený čečinou, prírodným materiálom, vianočnými ozdobami a stužkami.
Vianočný venček na dvere. Základ tvorí veniec z kúskov nastrihanej kôry, ozdobený čečinou, prírodným materiálom, vianočnými ozdobami a stužkami.
Vianočná dekorácia na stôl.